Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

MEPHISTOCICHLIDS (50)

Liberec (57)

helleri (50)


 Kalendář

<< Kvě. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvků: 38
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


Cichlidarske pivko 8. srpna ?

Cichlidarske pivko 8. srpna ?

Příspěvekod Pavel++ v 26 črc 2009, 22:36

Pritelkyne si se mnou nechce o rybach povidat :D . Budu v nasi maticce Praze v sobotu 8 srpna a tak jsem se chtel zeptat jestli by nekdo nesel na pivko a pobrebendit o Cichlidkach. Prvni runda je na mne. ;) Budu ubytovany v praze 5, ale misto a cas respektuji.

Jinak budu 1-7. srpna v Ostrave, tak pokud by nekdo mel chut se setkat, tak mam tyden dovci a muzem sednout a pobrebendit nekde v te oblasti. cas a misto respektuji.

Organizujete nejake cichlid srazy ? sice je to pro mne do Prahy 650km, ale 1-2xrocne bych to dal.
Pavel++
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 361
Registrován: 28 čer 2009, 22:36
Bydliště: CHAM / CH

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod mlynář v 26 črc 2009, 22:47

Přímo a teď bych si dovolil říci jen, že je to zatím ve hvědách. Jinak ale o tom uvažujeme - už jenom v rámci cichlid klubu ano. Stejně to budu mít na triku já a budu asi okolo toho ještě nějaký čas chodit po špičkách. Nediv se, po tom fiasku v letech 2005 a 2006 v Koutech. Nicméně už o takovém srazu nějakou dobu inenzivně přemýšlím a rozhodně ten první bude spojen se vším okolo skalár a hlavně je to ve vazbě na oživení ČCK. Praha je pro takovou akci bohužel naprosto nevhodná (všechno děsně drahý a špatný přístup vozidlem, o parkování ani nemluvě) a tak přemejšlím o vhodném místě. Právě na tohle byl lesní hotýlek v Koutech perfektní. Levný a čistý spaní na úrovni, výborná restaurace se vším všudy, lacinnej přednáškovej sál i s dataprojektorem za pouhou tisícovku na den a přesto tam tehdy skoro nikdo nepřijel.... :|
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod mlynář v 26 črc 2009, 22:48

Pavel++ píše: Budu v nasi maticce Praze v sobotu 8 srpna a tak jsem se chtel zeptat jestli by nekdo nesel na pivko a pobrebendit o Cichlidkach. Prvni runda je na mne. ;) Budu ubytovany v praze 5, ale misto a cas respektuji.
Mno nemám nic proti tomu, jen nevím ještě jak na tom budu v ten konkrétní den s časem.
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod Pavel++ v 27 črc 2009, 00:08

mlynář píše:
Pavel++ píše: Budu v nasi maticce Praze v sobotu 8 srpna a tak jsem se chtel zeptat jestli by nekdo nesel na pivko a pobrebendit o Cichlidkach. Prvni runda je na mne. ;) Budu ubytovany v praze 5, ale misto a cas respektuji.
Mno nemám nic proti tomu, jen nevím ještě jak na tom budu v ten konkrétní den s časem.


Pohoda, ja tam budu, pokud ti to vyjde budu moc, moc rad... a kdyz ne, dam smazak a 4 plzne a pujdu spat...
;) .
A co ostatni v okoli ?
Pavel++
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 361
Registrován: 28 čer 2009, 22:36
Bydliště: CHAM / CH

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod Pavel++ v 27 črc 2009, 00:29

mlynář píše:Přímo a teď bych si dovolil říci jen, že je to zatím ve hvědách. Jinak ale o tom uvažujeme - už jenom v rámci cichlid klubu ano. Stejně to budu mít na triku já a budu asi okolo toho ještě nějaký čas chodit po špičkách. Nediv se, po tom fiasku v letech 2005 a 2006 v Koutech. Nicméně už o takovém srazu nějakou dobu inenzivně přemýšlím a rozhodně ten první bude spojen se vším okolo skalár a hlavně je to ve vazbě na oživení ČCK. Praha je pro takovou akci bohužel naprosto nevhodná (všechno děsně drahý a špatný přístup vozidlem, o parkování ani nemluvě) a tak přemejšlím o vhodném místě. Právě na tohle byl lesní hotýlek v Koutech perfektní. Levný a čistý spaní na úrovni, výborná restaurace se vším všudy, lacinnej přednáškovej sál i s dataprojektorem za pouhou tisícovku na den a přesto tam tehdy skoro nikdo nepřijel.... :|


Rozumim, mozna by pripadny sraz byl fajn v oblasti nejake akva legendy, ze bychom koukli i na jeho pestirnu. Neznam zakladnu tohoto klubu, ale mam zkusenost, ze kdyz jsem organizoval sraz spoluzaku po x letech, tak pokud jem vybral kacku dopredu, byla ucast 95%, ale pokud ne tak okolo 70%.

Dalsi variantou je rozsirit zakladnu klubu, ale zalezi, jestli zde chces mit na strankach jen profiky a diskutovat nazvoslovi ryb, anebo to chces otevrit sirsi verejnosti. V pripade druhe varianty tady budes mit riziko, ze budes permanentne odpovidat na zakladni akvaristicke dotazy. Ja ti osobne moc fandim a rad prispeji svou troskou do mlyna ;-)
Pavel++
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 361
Registrován: 28 čer 2009, 22:36
Bydliště: CHAM / CH

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod pragovcicka v 27 črc 2009, 07:44

No na pivko mě asi moc nenalákáte, ale na pokec by to možná i šlo. :-) Záleží na času a místě.......
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 593
Registrován: 18 led 2009, 11:33

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod mlynář v 27 črc 2009, 09:05

pragovcicka píše:No na pivko mě asi moc nenalákáte...
Mno, já už před dvěma lety zaměnil Gambáč za Radegast Birel... ;)
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod pragovcicka v 27 črc 2009, 10:48

Ani to mi nic neříká. Je to jenom zrzavá a hořká voda. Navíc zkažená, protože nic nezkaženého nemůže tak pěnit! :lol: :P :lol:
Ale je pravda, že když mě zlobí žlučníček, tak se přemůžu a dám si tak dva loky. Ale je to BRRRRRRRR! Ale pomáhá to.
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 593
Registrován: 18 led 2009, 11:33

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod Kubo v 27 črc 2009, 13:34

pragovcicka píše:Ani to mi nic neříká. Je to jenom zrzavá a hořká voda. Navíc zkažená, protože nic nezkaženého nemůže tak pěnit! :lol: :P :lol:
Ale je pravda, že když mě zlobí žlučníček, tak se přemůžu a dám si tak dva loky. Ale je to BRRRRRRRR! Ale pomáhá to.
:lol: Tak k tomu mozem povedat len tolko , ze ty budes asi z inej galaxie. :lol:

Ja osobne som Plzňovo-Krušovicovo-Čiernohorovo-Budvarovo-Šarišový :D :D :D No a ked niesu tieto po ruke , tak moze byt hocico :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kubo
Apistogrammafish fan
 
Příspěvky: 261
Registrován: 15 pro 2008, 17:39
Bydliště: Košice - Praha (prilezitostne)

Re: Cichlidarske pivko - 8 srpna ?

Příspěvekod langosh v 27 črc 2009, 14:40

Kubo píše:Tak k tomu mozem povedat len tolko , ze ty budes asi z inej galaxie. :lol:

njn, někdo má rád holky, jiný zase vdolky... :D já znal jednoho skejťáka a toho jsem v životě neviděl s pivem - vždy pil jen cherry colu... bylo to fakt divný... :roll: :lol:
Roman 8-)
small is relative...
Uživatelský avatar
langosh
Administrátor - trpasličí cichlidky
 
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2008, 10:47
Bydliště: Roztoky u Prahy

Další

Zpět na 2009


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník