Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

jirka.p (52)


 Kalendář

<< Bře. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvků: 3
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


Sháním brigádu na srpen

Technika, akvária, literatura, rostliny, etc...

Sháním brigádu na srpen

Příspěvekod Matěj v 03 srp 2011, 17:58

Ahoj Všichni,
jsem tady na fóru nový a jak už jsem předeslal sháním brigádu na srpen. V práci, kde jsem pracoval skoro celej červenec mi asi před týdnem řekli, že není práce, ale jestli se něco změní tak mi zavolají. Tak jsem čekal celej tejden až mi to nedalo a zavolal jsem šéfovi a ten mi řekl, že už pro mě žádnou práci do konce prázdnin nemá :x . Takže jsem vlastně ztratil celej týden, při kterym jsem si už mohl shánět někakej jinej job. Blby je, že jsem ty penize chtěl použít na koupi akvária a vrátit se tak asi po tříleté pauze k akvaristice. A tak se ptám jestli někdo neví o nějaké brigádě na srpen třeba v akvaristické prodejně nebo něčem podobném. Bydlím v Rudné u Prahy, je mi 17 let a když nejsou prázdniny chodím na gymnázium (Gymnázium nad Kavalírkou - jestli někdo nestudoval taky tam :D )
Předem děkuji za jakoukoliv radu :D
Matěj
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 črc 2011, 15:31

Re: Sháním brigádu na srpen

Příspěvekod mlynář v 04 srp 2011, 11:22

Čauky Matěji. Já chodil rok na Turbovku (dneska už je zrušená). To bylo kousek vejš... ;)
"MikyMause" v Rudný jsi asi zkoušel, co? Hele, zkus to Eivo nebo jak se to kýho šlaka menuje, co je na Lidický dole na Smíchově. Radek Blaško tam byl před pár lety na brigádě. ;)
No a nebo mezi námi zatracovaného Petráka (Petra Aqua - ul.H.Malířové, kousek nad Malovankou) v Břevnově.
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Sháním brigádu na srpen

Příspěvekod Matěj v 04 srp 2011, 14:56

Díky moc za jakoukoliv radu. Robimaus jsem zatim nezkoušel, protože podle toho co jsem viděl tam maji dost lidi. Ale zkusit se musí všechno. Ještě jednou díky - zkusim to všechno :D :D :D
Matěj
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 črc 2011, 15:31


Zpět na Vše ostatní akvaristické


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron