Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

jirka.p (52)


 Kalendář

<< Bře. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvků: 11
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


Nové stránky hlavného fóra ČCK

Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod Kubo v 09 pro 2009, 08:52

Tak ako dobre vieme , mame na strankach noveho administratora , ktoremu sme za vynovene stranky velmi vdacny. :D Tuto temu som spravil preto , aby sme vsetci davali navrhy a napady ako zlepsit ci opravit este nejake nedostatky tychto stranok.

Prve ako mna co napadlo tak na domovskej stranke sa zobrazuju posledne temy , no mne osobne by vyhovovali skor posledne prispevky , tak ako je to na akva.sk. Dalsie este male chybycky ktore som postrehol boli , ze ak som klikol na "Zobrazit nove prispevky" tak naskocila nejaka chyba , tak ako aj odkaz pod nim , teda "Zobrazit vase prispevky" Tolko to zatial s mojich mensich postrehov. :shock: 8-)
Uživatelský avatar
Kubo
Apistogrammafish fan
 
Příspěvky: 261
Registrován: 15 pro 2008, 17:39
Bydliště: Košice - Praha (prilezitostne)

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod jirka.p v 09 pro 2009, 10:14

Děkuji Kubo za toto téma a za upozornění na některé nefunkčnosti.
Změn je mnoho a času málo.

Kubo píše:Prve ako mna co napadlo tak na domovskej stranke sa zobrazuju posledne temy, no mne osobne by vyhovovali skor posledne prispevky , tak ako je to na akva.sk.

Určitě se pokusím to v dohledné době udělat.

Kubo píše:Dalsie este male chybycky ktore som postrehol boli , ze ak som klikol na "Zobrazit nove prispevky" tak naskocila nejaka chyba , tak ako aj odkaz pod nim , teda "Zobrazit vase prispevky"

Chybu jsem odstranil.

Jirka
Jirka
Uživatelský avatar
jirka.p
Administrátor
 
Příspěvky: 193
Registrován: 30 zář 2008, 13:20
Bydliště: Tachov

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod Raviolka v 09 pro 2009, 11:10

Předem se omlouvám, že to nevyzní nijak pochvalně, ale změny se mi nelíbí. Nechápu některé prvky na stránce (mám na mysli vstpuní stránku http://cesky-cichlid-klub.org/FORUM/):

MENU
- Proč není "obsah" na liště i s ikonkami, tak jako předtím? Myslím, že ikonky u hledat, chat apod. zvýší použitelnost webu (použitelnost v tom smyslu, jak termín používají webmasteři).
- "Nápověda" je podle mě naprosto podružná věc a patří na úplný spodek stránky, ne na prominentní místo.

UŽIVATELSKÉ MENU
- chybí mi tam moooc "aktuální témata" - přiznám se, že to byl jediný klik, který jsem musela po příchodu na fórum udělat - a pak už jen vybírat témata a číst (má to tu výhodu, že jsem se mohla vracet k už přečteným tématům a reagovat později než hned po první návštěvě - není tu takový provoz jako na Akva.sk, aby to na mě vyplivlo x stran)

HODINY
??? možná v osminové velikosti budiž... ale tohle je přesně kategirie "gadgets" teda blbinky na zaplnění stránky bez jakéhokoliv přínosu... časový údaj ok, ale dominanta hlavní stránky :roll:

HLASOVÁNÍ
Musí zabírat tolik místa? Třeba na úkor rozšíření místa pro poslední příspěvky (což by vlastně byla náhrada mých oplakávaných "aktivních témat")? Nestačí mít hlasování někde v boční liště, úplně malé?

NEJNOVĚJŠÍ
...a tohle už někam zmizelo, ok, jsem spokojená :-)

Nechci, aby to vyznělo jako zdrcující kritika, že je to všechno špatné - ale prosím adminy, ať se zamyslí a zkusí některé změny přehodnotit. Děkuju a nezlobte se, jestli jsem to napsala moc ostře :oops:

EDIT: Tak a teď když jsem skončila s obhlídkou hlavního fóra, chtěla bych jít na skalárfórum... už tu není žádný link z hlavní stránky? :cry:
Možná jsem jediná, kdo to takhle používal - já šla vždycky sem na fórum, koukla Aktivní témata (na která jsem nemusela hned reagovat, protože jsem věděla, že mi tam týden vydrží), něco napsala nebo ne a potom pomocí přesměrování šla ke skalárům. A nebo naopak. Ani jedna z funkcí už tady není :(
Uživatelský avatar
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 135
Registrován: 02 zář 2009, 12:29
Bydliště: Ostrava

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod mlynář v 09 pro 2009, 11:31

Ahojky Rav.
Díky za kritiku. Se vším se seznamujeme a ladíme. To víš, že se tu budou dělat ještě přesuny a další věci. Tohle je začátek. Nezapomeň, že na Jirkovi teď je to, co jsem s fórem za jeho prakticky rok a půl existence nebyl schopný udělat.
Teď se kupříkladu už skoro dvě hodiny pokouším na SKF naroubovat nové smajlíky. Zatím se mi povedlo jen zlikvidovat ty púvodní...... :cry:
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod Raviolka v 09 pro 2009, 12:48

Jo jo, mně je jasné, že tohle byl jen první nástřel. Proto jsem si taky dovolila napsat svoje postřehy o tom, co by se líbilo MNĚ. Neznamená to, že to tak musí být :-) ale fórum je pro lidi, tak asi na nějaký ten feedback čekáte. Tak či tak oceňuju práci okolo fóra, to je bez debaty! 8-)
Uživatelský avatar
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 135
Registrován: 02 zář 2009, 12:29
Bydliště: Ostrava

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod mlynář v 09 pro 2009, 12:49

Naopak. Díky za připomínky.
Mj. smajlíci už na SKF fungují.... ;)
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod pragovcicka v 09 pro 2009, 12:57

RAVI, děkuji, že jsi dokázala smysluplně pospat můj pocit z nového vzhledu..... Plně s tebou souhlasím.
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 593
Registrován: 18 led 2009, 11:33

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod jirka.p v 09 pro 2009, 18:24

Snad jsem vás alespoň trochu uspokojil. Ale změny nejsou mávnutím proutku.
Jirka
Jirka
Uživatelský avatar
jirka.p
Administrátor
 
Příspěvky: 193
Registrován: 30 zář 2008, 13:20
Bydliště: Tachov

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod Raviolka v 09 pro 2009, 20:43

Teď je to úplně super! Já jsem víc než spokojená. Kdyby se mě někdo zeptal, jak bych si představovala změněný portál, takhle pěkně bych to určitě nevymyslela :wink:
A jak už jsem psala, práci adminů oceňuju.
Uživatelský avatar
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 135
Registrován: 02 zář 2009, 12:29
Bydliště: Ostrava

Re: Nové stránky hlavného fóra ČCK

Příspěvekod jirka.p v 09 pro 2009, 21:06

Raviolka píše:Jo jo, mně je jasné, že tohle byl jen první nástřel. Proto jsem si taky dovolila napsat svoje postřehy o tom, co by se líbilo MNĚ. Neznamená to, že to tak musí být :-) ale fórum je pro lidi, tak asi na nějaký ten feedback čekáte. Tak či tak oceňuju práci okolo fóra, to je bez debaty! 8-)

Je to přesně jak píšeš.
Fórum je pro lidi a mělo by se uzpůsobit jejich potřebám.
Jsem rád že se k novému vzhledu vyjadřujete a budu rád pokud sem budete vkládat nápady a návrhy co změnit, co dodělat, atd.
Jirka
Jirka
Uživatelský avatar
jirka.p
Administrátor
 
Příspěvky: 193
Registrován: 30 zář 2008, 13:20
Bydliště: Tachov

Další

Zpět na Návrhy a nápady


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


cron