Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

MEPHISTOCICHLIDS (50)

Liberec (57)

helleri (50)


 Kalendář

<< Kvě. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvků: 14
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


AQUABOOKS

Re: AQUABOOKS

Příspěvekod gobius v 11 říj 2009, 12:07

To Langosh:
chápu, co máte na mysli, ale v našem konkrétním případě jsou tituly více než poloviny lidí na Aquabooks zcela relevantní vzhledem k zaměření knih - např. oba MVDr. nám vkládají nebo budou vkládat především tituly o diagnostice a léčení ryb a o jejich nemocech. Navíc jsem si přál, aby tam tituly byly - nikoliv proto, že bych byl snob (i když jinak třeba jsem :-) ), ale proto, že celý projekt Aquabooks vnímám jako seriózní, nekomerční a maličko akademickou věc a domníval jsem se, že lehký důraz na akademické zkušenosti a vzdělání členů týmu bude určitým signálem pro uživatele a čtenáře, pokud jde o důvěryhodnost webu. Takže kritiku kvůli titulům směřujte jen na mou maličkost - členové týmu jsou v tom nevinně :-)
Jinak byc moc stál o to získat do katalogu Vaše knihy - a nabízím dvě cesty: první možnost by byla, že bych zajel do Roztok, bleskově vyplnil formuláře a knihy si nafotil (deset knih trvá cca 45 minut), nebo bych Vám mohl poslat formulář elektronicky a nafocení nebo naskenování bych nechal na Vás, ale stálo by Vás to nějaký čas. Jsem z Prahy a do Roztok pravidelně jezdím kvůli Kolibě a kvůli výstavám v muzeu, takže první možnost není problém. Pokud by jste se rozhodl své knihy zpřístupnit, automaticky se Vaše jméno objeví v záložce Lidé - se všemi tituly nebo bez nich, jak si budete přát... :-)

Martin Rose
Uživatelský avatar
gobius
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2009, 11:43

Re: AQUABOOKS

Příspěvekod langosh v 12 říj 2009, 11:15

gobius píše: Takže kritiku kvůli titulům směřujte jen na mou maličkost - členové týmu jsou v tom nevinně

To nebyla kritika, spíše takové obecné povzdechnutí ... jsem na to asi nějak přecitlivělý... :) Jinak jsem rád, že jste snad pochopil, co jsme měl na mysli...

gobius píše:Jinak byc moc stál o to získat do katalogu Vaše knihy

S tím nemám žádný problém - pošlete mi formulář a já vyplním, popř. vyfotím, co bude třeba (už se mnou o tom komunikovala Raviolka, ale zatím jsem od ní nic nedostal...).

gobius píše:do Roztok pravidelně jezdím kvůli Kolibě

Koliba už je bohužel minulostí... :x

Roman Lang
small is relative...
Uživatelský avatar
langosh
Administrátor - trpasličí cichlidky
 
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2008, 10:47
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: AQUABOOKS

Příspěvekod Raviolka v 12 říj 2009, 13:14

Ups, Romane, já se k tomu včera nedostala. Tak teď už to nechám na Martinovi ;)
Uživatelský avatar
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 135
Registrován: 02 zář 2009, 12:29
Bydliště: Ostrava

Re: AQUABOOKS

Příspěvekod gobius v 12 říj 2009, 23:23

Romane, prosím o zaslání Vaseho mailového kontaktu na martin.rose(zavinac)aquabooks.cz, at vim kam mam poslat protokol a napovedu.

Dekuji, Martin
Uživatelský avatar
gobius
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2009, 11:43

Předchozí

Zpět na Oznámení a novinky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků