Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

jirka.p (52)


 Kalendář

<< Bře. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvek: 1
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


Nové Vivárium

Nové Vivárium

Příspěvekod mlynář v 20 lis 2021, 18:31

Všichni, kteří byli na loňském XIII. ČCK kongresu ve Žďáru nad Sázavou si tutově vryli do paměti parádní přednášku Ing. Tomáše Kučery, tvůrce a pána proslulého mělnického Vivária. Já jsem u něho byl několikrát a pokaždé jsem si užil i s foťákem. \Myslím, že to bylo někdy letos v létě, kdy jsem zjistil, že po letech se tam vše změnilo a Tomáš "opět" milé Vivárium přestěhoval. Ano, je tu naprosto nové, parádní Vivárium v nové budově. Asi si říkáte, že jsem se na první návštěvu tešil a nafotil jsem tam hadu fotek. Opak je ale pravdou. Když jsem vylézal z auta u prodejny a bral v kufru tašku s knihami pro Tomáše, s hrůzou jsem si uvědomil, že jsem foťák nechal doma!

Takže místo uvedení nového obchodu na zdejších stránkách musím zůstat u těchto pár řádek. Je to tam prostě nádherné a já Tomášovi přeju, ať mu jdou kšefty co nejlépe a ta hromada peněz, co to muselo stát je co nejdříve zpátky doma. I když se tam brzy vypravím znovu, a to už foťák rozhodně nezapomenu, sem asi toho moc ale dávat nebudu. Rodí se mi v hlavě nápad na pořádný, šťavnatý článek v budoucím čísle našeho cichlidářského magazínu.
Co se rybek týče, jako obvykle tam byla plejáda různých cichlid. Měl tam i pěkné skalárky, zejména ty, co mu předevčírem přivezl Zděnda Dočekal.
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Zpět na Oznámení a novinky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


cron