Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

jirka.p (52)


 Kalendář

<< Bře. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvků: 46
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


Schůzka ČCK v Úvalech

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod PLZAK v 02 lis 2009, 13:27

Přátelé, já bych spíše navrhoval začátek plánované schůzky až po burze, aby byl čas, vše pořádně probrat. Bude záležet však na zajištění vhodné místnosti a to podle počtu zájemců. Rovněž mít připraven určitý program (organizační klubové záležitosti), aby byl čas si popovídat o cichlidách. To však bude záležet na Úvalácích. Další setkání ČCK by bylo možno uspřádat v Plzni při již tradiční akci Plzeňské akvaristické jaro - Den cichlidářů. Na zítřejší schůzi budeme schvalovat termíny hlavních akcí spolku IRIS na rok 2010. Předběžný termín Plzeňského jara je 13. března 2010 sobota. K programu schůzky by bylo dobré zasílat náměty sekretáři našeho klubu a rovněž bych je doporučoval předběžně prodiskutovat na tomto fóru. Určitě bych navrhoval zavedení seznamu chovaných cichlid členy klubu. Jak už zde někde bylo probíráno, toto by záleželo na každém členovi. Mě by se třeba zamlouvalo založit ve členění fóra určité podtémata Chované cichlidy. Zde by chtělo označit i odchovy. Zkusím to založit u tématu Západoafrické cihlidy, ty chovám pouze tři druhy. A to je můj námět pro začátek. :idea:
PLZAK
Uživatelský avatar
PLZAK
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 bře 2009, 23:22
Bydliště: Plzeň

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod PLZAK v 02 lis 2009, 13:45

Povedlo se mi založit pouze podtéma v tématu Nanochromis. Hlavní téma by u západoafrických cichlid musel asi založit administrátor. Já se v tom moc nevyznám.
PLZAK
Uživatelský avatar
PLZAK
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 bře 2009, 23:22
Bydliště: Plzeň

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod mlynář v 02 lis 2009, 20:13

Ano, nedivím se, že ti to nešlo, protože "západoafrické cichlidky" jsou "kategorií" a v kategorii lze zakládat pouze "fóra" a ty mohou skutečně jen administrátoři. Ve fórech je pak možné už, aby každý registrovaný normálně zakládal témata. Tak zní regule technické části fóra. Ale samozřejmě není pro mne problém to všechno udělat. Já Vláďo připravím tohle přímo tady, v sekci ČCK. Je to dobrý nápad a hlavou bych o zeď tloukl, že tam u sebe budu v současnosti moci napsat jen lakonické "cichlidář - teoretik". :cry: :cry: :cry:
Zároveň bych chtěl vyzdvihnout jednu pozitivní věc, a to že zaplať pánbůh už jsou zde konečně zaregistrovány téměř kompletní orgány ČCK (chybí jen Miloš). :)
Á propouse.... ještě tu mám jedno dilemátko ohledně tvého nápadu. Založit to téma ohledně členy ČCK chovaných a odchovávaných cichlid v "interní sekci", kterou kromě členů klubu a několika zájemcům o členství jiní uživatelé fóra vůbec nevidí a nebo to založit ve veřejné části ČCK kategorie? Jaký názor na to máš ty, ale i ostatní?

PS: Ty už máš doma z cichlid jenom Nanochromisy? Co lamprologini a pelvicachromini? :shock:
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod pragovcicka v 02 lis 2009, 20:52

Já bych se přikláněl pro veřejnou část. Přeci jen je to zajímavé i pro ostatní. Můžou si tak najít konkrétního člověka s konkrétním druhem.
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 593
Registrován: 18 led 2009, 11:33

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod jirka.p v 02 lis 2009, 21:27

Také se přikláním pro veřejnou část. Určitě je dobré aby všichni uživatelé fóra měli přehled co kdo má a co odchovává.
Jirka
Jirka
Uživatelský avatar
jirka.p
Administrátor
 
Příspěvky: 193
Registrován: 30 zář 2008, 13:20
Bydliště: Tachov

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod jisyko v 02 lis 2009, 22:28

Mno ta 10.hod bude asi nejideálnější. tam by se mohlo probrat jen ty nejdůležitější otázky. To by se mohlo stačit do půl dvanácté.
Do veřejné části ČCK kategorie, by asi neměl být problém.
Já jsem ještě nestačil dát chované cichlidky sem. Snad už příští týden bude čas a napravím to. :oops: :cry:
Uživatelský avatar
jisyko
Prezident ČCK
 
Příspěvky: 260
Registrován: 02 říj 2008, 21:13
Bydliště: Plánice

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod PLZAK v 02 lis 2009, 23:20

pro mlynáře
Seznam chovaných cichlid členy ČCK bych zveřejnil na veřejném fóru, stanovit pravidla pro doplňování či změny seznamu.
V současné době chovám 16 druhů cichlid: 3 druhy záp. Afrika, 13 druhů Tanganika z toho 10 druhů "ulitníků" (šnekáči), všechny druhy odchovávám, ale nepravidelně. Pochopitelně, pokud bude dohodnut způsob zveřejnění seznamu chovaných cichlid, uvedu je všechny, případně je mohu uveřejnit v podtématech, jak jsem již učinil u Nanochromisů.
Mám dotaz, zda anketa o zájem o členství v ČCK zahrnuje nové zájemce anebo i stávající členy ČCK :?:
PLZAK
Uživatelský avatar
PLZAK
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 bře 2009, 23:22
Bydliště: Plzeň

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod mlynář v 03 lis 2009, 00:00

PLZAK píše:Mám dotaz, zda anketa o zájem o členství v ČCK zahrnuje nové zájemce anebo i stávající členy ČCK :?:
Ufff. Tak tuhle část jsem nějak nepochopil. Domnívám se, že členové jsou již členy a tudíž by bylo bezpředmětné, aby se této ankety zúčastnili. Já bych tu anketu spíš přirovnal k jakémusi způsobu průzkumu, abychom měli alespoň hrubou představu, kdo ze členů tohoto fóra by měl zájem se stát fyzickým členem ČCK.
Víš sám, jaká je situace v členské základně a kdo je v současnosti cca řádným členem klubu. Já osobně si vážím všech, kteří jsou v ČCK, jak ale oba víme, je třeba se současným stavem věcí asi na čase něco začít dělat (viz třeba možnost posílení a pomoci u Dne cichlidářů a pokusit se tuhle opečovávanou akci ještě více zatraktivnit. To si ale vyžaduje k té dřině, kterou do toho vkládáte vy u vás, připojit i pomoc dalších členů - minimálně v jejich účasti na akci). Proto jsem se nejednou zmínil o tom, že klub spí, třebaže to není zase až tak úplná pravda. Konec konců nejiné je to i u všech ostatních existujících organizací a to především u těch, které samy stagnují a nevyvíjejí vůbec žádnou činnost. Já osobně se nebráním žádnému zájmu o členství v ČCK z jakékoliv strany a ke každému jednotivci projevícímu zájem se budu chovat veskrze uctivě. Klanět se ale budu jen před těmi, kteří budou mít i zájem přiložit ruku k dílu a pomoci společné věci posunout v pozitivním slova smyslu někam dál. Sám mám nějaké nápady, do budoucna se nám skýtá i docela zajímavý program díky různým nabídkám, v co ale skládám největší naděje jsou nápady "nové krve" v klubu.
To je asi tak momentálně všechno, co vylezlo k dannému tématu z mojí hlávky... časem přijdu ještě na další věci. :)
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod mlynář v 03 lis 2009, 00:32

Vzhledem k ohlasům zde uvedeným jsem tedy právě nyní "vyrobil" v patřičné rubrice požadované téma. :D

http://www.cesky-cichlid-klub.org/FORUM ... =114&t=299
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Schůzka ČCK v Úvalech

Příspěvekod PLZAK v 04 lis 2009, 00:12

Právě jsem zveřejnil seznam mnou chovaných cichlid na nově vytvořeném tématu. Je to první vlaštovka :!:
PLZAK
Uživatelský avatar
PLZAK
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 bře 2009, 23:22
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Novinky u ČCK


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


cron