Přihlásit se

Uživatelské jméno:


Heslo:


Automatické přihlášení



 Hledat

Rozšířené hledání


 Narozeniny

Dnes nemá nikdo narozeniny

V následujících 7 dnech

jirka.p (52)


 Kalendář

<< Bře. 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 Statistiky

Celkem
Příspěvků: 16
Celkem témat 838
Celkem oznámení: 0
Celkem důležitých: 1
Celkem příloh: 3627

Témat za den: 0
Příspěvků za den: 2
Uživatelů za den: 0
Témat na uživatele: 1
Příspěvků na uživatele: 11
Příspěvků na téma: 11

Celkem členů 834
Nejnovějším uživatelem je StanislavLach


Chat??

Chat??

Příspěvekod pragovcicka v 25 lis 2009, 23:09

Nebyla by možnost zřídit v obou fórech něco na způsob chatové místnosti? Teda něco pro on-line pokec pro lidi, kteří se tady zastaví.? Teda pokud by měli zájem i ostatní. Myslím, že by to dost oživilo takový ten běžný rychlý pokec. Něco jako virtuální pokec u pivka či jiného lahodného moku. :? :?
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 593
Registrován: 18 led 2009, 11:33

Re: Chat??

Příspěvekod Pavel++ v 26 lis 2009, 00:32

to zni moc moc dobre. jsem pro, pokud to je technicky mozne ?
Pavel++
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 361
Registrován: 28 čer 2009, 22:36
Bydliště: CHAM / CH

Re: Chat??

Příspěvekod mlynář v 26 lis 2009, 07:33

No jo. Ono by tu šlo už v současnosti ledacos. Chtělo by to ale schopnějšího admina, který by se lépe vyznal v technickém systému fóra než ryb... :)
Když se podívám na nové Akva.SK, tak slintám závistí, jak je nové fórum vybaveno. :oops:
Jediná možnost, kterou v tomhle směru vidím, je sem dostat "radka" a pošpekulovat o tom. Pokoušet se o dobrodružství naslepo nemám odvahu, protože bych mohl také obě fóra dokonale zbourat... :| ... a cvičně se to tu dělat nedá, o tom už jsem se přesvědčil. "Víš jak na to? Bim ho - hotovo. Nevíš jak na to? Bim ho je to v pr......!" :ugeek:
Jinak už je ke stažení spousta vychytávek galerií počínaje, tabulkou o počasí konče.
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Chat??

Příspěvekod filipo v 26 lis 2009, 09:50

Tak to tu bude plný novinek. :D Ale s tím chatem je dobrej nápad.
Uživatelský avatar
filipo
Čl.prezidia ČCK
 
Příspěvky: 131
Registrován: 17 pro 2008, 23:20
Bydliště: Jihlava

Re: Chat??

Příspěvekod mlynář v 26 lis 2009, 11:08

No jo, plný novinek. Já bych rád. Snažim se o to už přes rok, ale nějak se nám nedaří si najít na nějaké odpoledne trochu času, abychom si na to sedli a dali to dohromady. Já potřebuju jen zjistit, jak a kam přesně do systému to stažené vložit a rozdejchat to. Sice se to zdá na první pohled snadné, ale dokud jsem nic takového nedělal, tak jak říkám, zbourat fórum lze jedním blbým kliknutím. Chci sem dostat i spešl smajlíky a další vychytávky. Zatím ale nejsem schopen ani celý soubor uložit u sebe, abych si dělal rezervaci kdyby nám to zase napadnul nějakej vejr. Ještě že nám to správa hostingu jistí u sebe.
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Chat??

Příspěvekod Olegunar v 26 lis 2009, 13:32

mlynář píše:No jo, plný novinek. Já bych rád. Snažim se o to už přes rok, ale nějak se nám nedaří si najít na nějaké odpoledne trochu času, abychom si na to sedli a dali to dohromady. Já potřebuju jen zjistit, jak a kam přesně do systému to stažené vložit a rozdejchat to. Sice se to zdá na první pohled snadné, ale dokud jsem nic takového nedělal, tak jak říkám, zbourat fórum lze jedním blbým kliknutím. Chci sem dostat i spešl smajlíky a další vychytávky. Zatím ale nejsem schopen ani celý soubor uložit u sebe, abych si dělal rezervaci kdyby nám to zase napadnul nějakej vejr. Ještě že nám to správa hostingu jistí u sebe.


No já tě obdivuju, že vůbec dokážeš s kompem dělat takovýhle věci. Tyhle věci jsou úplně okolo mne. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Olegunar
Člen ČCK
 
Příspěvky: 178
Registrován: 23 čer 2009, 20:32
Bydliště: Plzeň

Re: Chat??

Příspěvekod mlynář v 26 lis 2009, 14:13

Já zase obdivuju Radka nebo Jirku Plíštila. Jirka vůbec je profík od programátorství až po profesionální grafiku nejvyšší úrovně. A je samouk. Hrozně rád bych se tomuhle odvětví dostal víc na kloub, ale to by se musel najít někdo, kdo se občas zastaví a dá si tu práci a vysvětlí mi pár dalších blbin. Sranda je, že ačkoliv mám zeťáka, kterej taky umí (stavěl mi můj hlavní comp a postavil ho skvěle, on z toho i maturoval a za jedna), tak jediné, co mne dokázal za ta léta naučit bylo zapnout a vypnout comp. všechno ostatní jsem se naučil od našeho bývalého kytaristy z kapely a potom od Radka. :) Mne by bavilo stavět i webovky tak jako Radek. Ten si sedne k compu, otevře si blok, chvilku se zamyslí a začne normálně psát písmenka a klikyháky. Když si myslí, že je hotovej, natáhne to na hosting a ejhle, začnou se dít věci, že mi lezou oči z důlků. :shock: On takhle postavil např. svoje stránky hypancistrus-com nebo ČLA webovky a nakonec začal i na dnes již "zrušených" ČCK webovkách. Bejvalej "kejtroš" Screaming Rats to dělal úplně stejně, ještě do toho ale vkládal další prográmky (pro náhled: http://www.screamingrats.com ). No tak z toho jsem úplně paf. Já jsem se zaseknul někde u druhého či třetího kroku na Frontpage a dál jsem na to neměl jednak čas a za druhé "poradnu"... :|
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Re: Chat??

Příspěvekod pragovcicka v 26 lis 2009, 14:34

Honzo neříkej zasekl. Pro to co popisuješ je jako vyprávění o Alence v říši divů. Já taky končím u zapnutí a vypnutí a to co ty určo nezvládám. Takže neříkej, že jsi se naučil jen vypínat a zapínat. S chutí do práce! HUŠ HUŠ! :-)
Uživatelský avatar
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 593
Registrován: 18 led 2009, 11:33

Re: Chat??

Příspěvekod filipo v 26 lis 2009, 16:00

Jj, co ty tady děláš se stránkama je super, od pěknejch ikon až po smajlíky. :lol: Takže si myslíl, že zapnutí a vypnutí compu je pro tebe hračka. A jak říká pragovcicka : S chutí do práce! :D
Uživatelský avatar
filipo
Čl.prezidia ČCK
 
Příspěvky: 131
Registrován: 17 pro 2008, 23:20
Bydliště: Jihlava

Re: Chat??

Příspěvekod mlynář v 26 lis 2009, 23:12

:| Grafiku zvládám, protože to je kus mého života. S počítačovejma jazykama to u mne ale je jako s neandrtálcem stojícím před jadernou elektrárnou... :cry: :cry: :cry: Chybí učitel... :oops:
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 20 zář 2008, 19:09
Bydliště: Greenvillage u Práglu

Další

Zpět na Návrhy a nápady


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


cron