Kék Lagúna - Miskolc.

Re: Kék Lagúna - Miskolc.

Odeslatod RAP v 07 Říj 2009, 10:41

mlynář napsal:Člověče, vypadají skutečně velice zajímavě. Vůbec bych nevyloučil, kdyby se jednalo o ty skutečné "Heikovy" skaláry z horního Negra. Protože podle těla a rypce to skutečně na alťáky nevypada, na druhou stranu to ale klasické skaláry taky jakoby nebyly.... Hmmmm. :shock:

Nějak nemůžu najít fotku maďarských Alt, pouze Pavlovu fotku. Tak podle čeho porovnáváš? :shock:
Nech to na nich a přírodě!
RAP
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 860
Registrován: 06 Led 2009, 09:36
Bydliště: Praha 15

Re: Kék Lagúna - Miskolc.

Odeslatod mlynář v 07 Říj 2009, 10:45

Nee, já měl na mysli tu poslední fotku (Duisburg). Ale když do toho tak vejrám víc a víc, tak to budou alťáci.... Bleher holt umí, on je schopný skutečně člověka dokázat přesvědčit tak, že už nevěří vlastním očím... hihihi :D :oops: :)

PS: Už asi nadchází doba, abych se dokopal k tomu, že začnu malovat divoké populace - tedy ty, ohledně kterých mám co nejvíce fotek. Pak budu muset každou fotečku rozpitvat do co nejmenších podrobností, pixel po pixelu. I když "mu" (Zdeňkovi Burianovi blahé paměti...) nesahám nejen po kotníky, ale asi ani po chodidla, snažím se jít v tomhle tom jeho cestou ztvárňování prehistorickejch ještěrek... :oops:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Kék Lagúna - Miskolc.

Odeslatod RAP v 07 Říj 2009, 10:54

mlynář napsal:Nee, já měl na mysli tu poslední fotku (Duisburg). Ale když do toho tak vejrám víc a víc, tak to budou alťáci.... Bleher holt umí, on je schopný skutečně člověka dokázat přesvědčit tak, že už nevěří vlastním očím... hihihi :D :oops: :)

PS: Už asi nadchází doba, abych se dokopal k tomu, že začnu malovat divoké populace - tedy ty, ohledně kterých mám co nejvíce fotek. Pak budu muset každou fotečku rozpitvat do co nejmenších podrobností, pixel po pixelu. I když "mu" (Zdeňkovi Burianovi blahé paměti...) nesahám nejen po kotníky, ale asi ani po chodidla, snažím se jít v tomhle tom jeho cestou ztvárňování prehistorickejch ještěrek... :oops:

Aha, tak tojo. To my nezatížení vědeckým bádáním viděli Alty :D . A s tím malováním bych to tak špatně neviděl. ;)
Nech to na nich a přírodě!
RAP
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 860
Registrován: 06 Led 2009, 09:36
Bydliště: Praha 15

Re: Kék Lagúna - Miskolc.

Odeslatod mlynář v 07 Říj 2009, 11:04

RAP napsal: To my nezatížení vědeckým bádáním viděli Alty
Zaplať pánbůh za to. Nestranný pohled mnohdy řekne daleko více. :D
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Předchozí

Zpět na 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník