vytápění pěstírny

Téma pro všechny, kteří chtějí budovat novou pěstírnu, ale i pro staré mazáky. Nápady, vychytávky, vynálezy, jak na to, apod...

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod mlynář v 01 Pro 2013, 16:35

Josef Vávra napsal:mám jen Betta imbellis 20ks a potěr ale chtěl by jsem smaragdiny ale nevím kde je sehnat , jinak zde mám HM ,PK a Dumbo
čichavce dělám C.chuna a C.lalia a povezu si v několika formách ještě C.labiosa a přemýšlel jsem o C.fasciata

http://akvacz.eu/viewforum.php?f=37
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod Josef Vávra v 03 Pro 2013, 14:49

je to asi měsíc co jsem se tam registroval :-) jinak se mě povedlo teť vytřít betta splendens dumbo a oba rodiče mají hnědorezavou barvu s bílím lemem :-) teť budu dávat k sobě metalicky modré a červené :-)
Josef Vávra
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 Lis 2013, 19:33

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod mlynář v 03 Pro 2013, 18:03

Na šlechtěné splendensky je u nás největší machr Tom Chuda (Splendenspower).
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod Josef Vávra v 03 Pro 2013, 23:41

já vím:-), jinak rád by jsem si z chovu co mám časem sám udělal něaké samce pro vystavování a více se tomu věnoval , celkem mě to baví :-) a i se to trošku hodí k mému zaměstnání :-) většinou si ode mě lidi kromě akvárií odvážejí i plno ryb :-) ale nechci si z toho dělat zverimex a něak to nikomu nevnucuji
Josef Vávra
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 Lis 2013, 19:33

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod mlynář v 04 Pro 2013, 14:32

To je šikovný souběh.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod Josef Vávra v 04 Pro 2013, 20:16

buduju si i akvária pro pěstírnu kterou budu mít v domě a kde chci mít jen mořské klauny v různých barevných formách , akorád nevím proč ale něak se mě nechce o tom podrobně se bavit s lidma co u nás moře dělají ( příjdou mě hrozně namyšlený nebo spíš většina z nich )a bavím se o tom na forech v zahraničí kde v klidu a v pohodě lidi dokážou poradit či psát o svojich zkušenostech


( já pokud se mě někdo optá tak mu poradím vše a nedělám tajemno a myslím si že je to jen u nás )
Josef Vávra
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 Lis 2013, 19:33

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod mlynář v 09 Pro 2013, 20:32

Náš president AKVA CZ, profesor Dvořák z Brna je v posledních letech echt ujetej do moře. Taky už rozmnožil nějaké koníčky.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: vytápění pěstírny

Odeslatod rriki v 09 Pro 2013, 22:50

Josef Vávra napsal:buduju si i akvária pro pěstírnu kterou budu mít v domě a kde chci mít jen mořské klauny v různých barevných formách , akorád nevím proč ale něak se mě nechce o tom podrobně se bavit s lidma co u nás moře dělají ( příjdou mě hrozně namyšlený nebo spíš většina z nich )a bavím se o tom na forech v zahraničí kde v klidu a v pohodě lidi dokážou poradit či psát o svojich zkušenostech


( já pokud se mě někdo optá tak mu poradím vše a nedělám tajemno a myslím si že je to jen u nás )

Třeba nechtěj dopadnout jako my sladkovodní akvaristi :grin:
rriki
Člen ČCK
 
Příspěvky: 149
Registrován: 22 Lis 2009, 22:26

Předchozí

Zpět na Budujeme novou pěstírnu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron