Pěstírna pro zivorodky.

Téma pro všechny, kteří chtějí budovat novou pěstírnu, ale i pro staré mazáky. Nápady, vychytávky, vynálezy, jak na to, apod...

Pěstírna pro zivorodky.

Odeslatod Marcel v 08 Dub 2014, 14:08

Ahoj, chtěl bych si do budoucna jen čiste pro sebe udělat nějakou malou odchovu pro Endlerky. A pár rad by se mi hodilo od Vas zkušených. Vím, že to není právě to co se tady projednává na tady tom fóru a taky komu je hlavně věnována, ale po přečteni tady fóra mi přijde vhod . Chtěl bych si pořídit něco kolem 30 akvarek. A ted co by me zajímalo je, chtěl bych akva o rozměrech 60x30x30 (dxsxv) je lepší mit každého akva zvlášť a nebo mit jednu celou řadu udělanou jako z jednoho většího akva předěleného na menší ? ( např. 120x60x30 to by bylo 4 x 60x30x30 ) Co by jste mi poradili a jak vyresit filtraci ? Udělat vse prutocne a nebo dát houbu a bublani do každého zvlášť ?
Marcel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 Úno 2014, 21:26

Re: Pěstírna pro zivorodky.

Odeslatod pragovcicka v 10 Dub 2014, 09:03

Pokud to půjde, tak akvárka samostatná. Krásně ho vyndáš, vymeješ, případně opravíš a zase vrátíš zpět. A 60X30X30 zvládneš hravě sám. Filtr houba + bubliny je nejjednodušší a nejspolehlivější. Průtočných věcí se bojím, páč když je problém v jednom, je najednou ve všech. Ale to je čistě věc názoru.
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 377
Registrován: 22 Led 2009, 08:08


Zpět na Budujeme novou pěstírnu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron