Pterophyllum altum - skupinka

Zde můžete nabízet nejen skalárky, ale i další rybky, které vám zrovna přebývají...

Pterophyllum altum - skupinka

Odeslatod Robi v 09 Říj 2011, 12:56

Zdravím kolegové. Předběžně sonduji, zda by byl zájem o skupinku 10 kusů. Jedná se o F3 od p.Háka, výtěr z 1.6.2010. Ryby mají v součastnosti 10-12cm na výšku v těle a celkově s ploutvemi 22-25cm.
Jsou ve vynikající kondici, celou dobu krmeny jen živým a mraženým krmivem-žádné umělotiny.
Ryby nabízím z důvodu plánované změny osádky akva a také proto, že výška akvária 60cm začíná být nevyhovující. Na ceně se s případným zájemcem určitě domluvím. Preferuji osobní odběr v Ostravě.
Robert Pešát, Ostrava. Tel : 608885764
Robi Ostrava
Robi
Stálý uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 29 Srp 2010, 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Pterophyllum altum - skupinka

Odeslatod mlynář v 09 Říj 2011, 14:29

Robi, zkus si udělat i nějakou nabídku za hranicí na sever od vás. Poláci mají o takovéhle ryby dost velký zájem. Tady jsou i regnutí B.Galowa a ještě další, tak jim zkus napsat i vzkazy.
:idea: :wink:

A bylo by i fajn, dokázat udržet u těch tvých ryb rodokmen s těmi datumy....
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Pterophyllum altum - skupinka

Odeslatod Robi v 09 Říj 2011, 16:39

Ahoj, díky za tip.
Pokusím se, ale ještě nejsem definitivně rozhodnutý, zda je pustím. Ceny šly dost dolů, tak se jich nemusím zbavovat za každou cenu. Nikdy jsem neměl ambice na profi chov, mám je skutečně jen na koukání a blackwater se mi už nějak okoukává. Rád bych se vrátil k rostliné nádrži a tam mi bohužel altíčci nezapadají.
Uvidíme, jak to dopadne. :cry:
Robi Ostrava
Robi
Stálý uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 29 Srp 2010, 07:35
Bydliště: Ostrava


Zpět na Nabídka rybek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron