Endlerky

Zde můžete ostatním sdělit, co zrovínka tak nutně sháníte za rybky - skaláry samozřejmě zejména

Endlerky

Odeslatod Marcel v 17 Úno 2014, 20:15

Ahoj všem,
vím že Endlerky se ke skalarum moc nehodi.Ale když čtu toto fórum, jak tady někteří mají doma pestirny, tak se Vas chci tady zeptat zda nechová někdo z Vás čiste linie Endlerek ? Nebo jestli někdo o někom neví, kdo by je choval.Predem Vam moc děkuji.
Marcel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 Úno 2014, 21:26

Re: Endlerky

Odeslatod greenfish v 17 Úno 2014, 21:56

To, co nazýváte čistými liniemi Endlerek nejsou Endlerky, ale je to cinknuté pavími očky. Pravé Endlerky mi kdysi sehnal Franta Brabců a byly to minirybičky. Samci něco přes 2 cm a samice něco přes 3 cm. Když vidím samice "Endlerek" přes 4 cm, tak se mi potvírá kudla v kapse.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Endlerky

Odeslatod Marcel v 18 Úno 2014, 06:11

greenfish napsal:To, co nazýváte čistými liniemi Endlerek nejsou Endlerky, ale je to cinknuté pavími očky. Pravé Endlerky mi kdysi sehnal Franta Brabců a byly to minirybičky. Samci něco přes 2 cm a samice něco přes 3 cm. Když vidím samice "Endlerek" přes 4 cm, tak se mi potvírá kudla v kapse.




Já vím jak to myslíte a právě proto jsem se obrátil tady na Vás, na lidi co ví, jak Endlerky vypadají. Znáte se mezi sebou a možná taky víte, kdo by je choval . Děkuji.
Marcel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 Úno 2014, 21:26

Re: Endlerky

Odeslatod mlynář v 18 Úno 2014, 10:15

Marceli, myslim, že největší šajba na divoké a čisté živorodky je u nás doktor Slaboch - na akvarista.cz nick Sorex. Zkus se spojit s ním. Pokud on nebude vědět, tak pak asi už nikdo. Nemá pěstírnu, ale je napojen na pár chovatelů v ČR i SR, kteří se divokými živorodkami zabývají.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Endlerky

Odeslatod Marcel v 18 Úno 2014, 15:56

mlynář napsal:Marceli, myslim, že největší šajba na divoké a čisté živorodky je u nás doktor Slaboch - na akvarista.cz nick Sorex. Zkus se spojit s ním. Pokud on nebude vědět, tak pak asi už nikdo. Nemá pěstírnu, ale je napojen na pár chovatelů v ČR i SR, kteří se divokými živorodkami zabývají.


Moc krat Děkuji.
Marcel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 Úno 2014, 21:26


Zpět na Poptávka po rybkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron