Diskuse k odkazům na skalárářské stránky

Na tomto fóru najdete pouze komunikační a informační platformy vztahující se jmenovitě k rodu Pterophyllum

Diskuse k odkazům na skalárářské stránky

Odeslatod mlynář v 15 Pro 2008, 12:07

Tohle téma mne napadlo založit proto, že tu a tam bývá problém se na některé z uvedených odkazů dostat. Teď se právě toto týká například stránek Dave Hlasnicka "New Breed". Stránky už jsou neaktivní - jednoznačně vypnuté skoro měsíc. Je mi to divné, ale vypadá to, jakoby je Dave zrušil. Nevím proč, protože problémy co se jeho živnosti týče rozhodně neměl. Uvidíme. možná se mi povede i zjistit víc. V létě jsem mu posílal mail, ale neodpověděl....

Někdy je problém dostat se na TAFII. Tam bych řekl, že se jedná o možné přetížení systému, protože zde jde o nejstarší skalárfórum, které už přerostlo samo sebe (je taky už docela nepřehledné).
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Diskuse k odkazům na skalárářské stránky

Odeslatod mlynář v 15 Říj 2009, 13:14

Tady si odpovím sám. Jedná se o stránky Dave Hlasnicka. Jak vidíte z datumu, tak už je to skoro rok, co nejsou aktivní. Pár záznamů z Davových stránek najdete na oficiálních webovkách FINARAMY. Trochu díky poloze svého bydliště v tomhle směru zapátrala před nedávnem Jarmilka. A s výsledkem jejího pátrnání bohužel nezbývá, než souhlasit. Dave Hlasnickovi je už asi přes sedmdesát a vzhledem ke svému věku má asi v poslední době úplně jiné starosti než ryby. Možná odešel do "důchodu" a možná už ani není mezi námi. Snad se časem povede zjistit více.
Takže zde už jen pro formu je adresa na bývalé stránky, kterou jsem už z odkazů vyřadil:
http://users.adelphia.net/~newbreeds/index.html
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Diskuse k odkazům na skalárářské stránky

Odeslatod mlynář v 19 Dub 2016, 17:35

Hmmm. Nějak ten čas (nechutně) utíká.
Daveho stránky jsou samozřejmě už dávno aktivní... :grin:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu


Zpět na Skalárářské stránky a fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron