Den cichlidářů v Plzni

Tady můžete diskutovat o všem co se týká, ale i netýká zástupců rodu Pterophyllum a na co nejsou konkrétní níže vytvořená fóra!

Den cichlidářů v Plzni

Odeslatod severak v 28 Bře 2009, 17:54

Ahoj. Nebyl někdo z vás dnes v Plzni na Dni cichlidářů, bohužel jsem se na tuto akci nedostal.
Bylo tam něco zajímavého? Vím že členové IRISU mají pěkné ryby a jejich akce bývají vydařené,
ale bohužel člověk nemůže být všude. Akorát na jejich stránkách nejsou poslední dobou žádné aktuální fotografie z jejich akcí, z roku 2008 bohužel nic. Vím, že Mlynář už zmiňoval že taky nemůže jet takže
žádnou reportáž ani neočekávám. Kdo ví třeba někdo z vás uveřejní nějaké poznatky.....
severak
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 20 Zář 2008, 21:34

Re: Den cichlidářů v Plzni

Odeslatod pragovcicka v 28 Bře 2009, 21:02

Já jsem byl a musím konstatovat, že příjemná akva burza, ale s cichlidama jako vždy a všude. Žádná sláva, ale přeci jen se pár cichlidek kromě afriky a skalár našlo. Co se týká skalár, tak ač nejsou pro mne tím pravým šálkem kávy, tak se mi moc líbily bicolor a kouřové zebry. Kámoš neodolal a skoupil ty zebry. A pak byly v napbídce platinum silber, pokud si dobře pamatuju jméno. Taky zajímavé kousky....
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 377
Registrován: 22 Led 2009, 08:08


Zpět na Diskuzní fórum o všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník