Vánoční Úvaly 2010

Tady můžete diskutovat o všem co se týká, ale i netýká zástupců rodu Pterophyllum a na co nejsou konkrétní níže vytvořená fóra!

Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod greenfish v 12 Pro 2010, 15:36

Včera jsem se vracel z Úval před rybárnu Zdeňka Dočekala a velmi jsem litoval, že jsem si nevzal foťák. Před 3 měsíci dostal docela zdevastované ryby 1d: čtyřpruhý albín, To, co jsem včera viděl, mi vyrazilo dech. Většině z albínů začíná pod okem sytě červený pruh, který se hádne přes celé čelo až do přední části hřbetní ploutve a to až to špičky. Zdenek na můj dotaz , co to s nimi dělá prvně odpověděl, že je krmí granulemi, ale tak divně se u toho usmíval. Nakonec z něj vylezlo, že je to způsobeno zimní formou buchanek, na které každý den jezdí. Ta krása, to se prostě musí vidět. To, co s nimi Zdenek na 3 měsíce udělal - klobouk dolů. Prostě živé krmení je živé krmení. Takže jsme ještě o půl osmé večer zajeli k rybníku a dovezl jsem si 2,5 kg krásných buchanek. Na krmení rozkrmeného potěru špica. Akorát ta vánice u rybníka nebyla moc příjemná, ale v zápalu lovu to ani moc nevadilo.
Úvaly - moc pěkná akce. Sortiment ryb supr, rostliny supr, lidi supr, pivo supr, párky supr, prý i kořalka supr atd. Organizátorům - velký dík. Dovezl jsem si dva druhy pancéřníčků, po kterých jsem již delší dobu pošilhával. Dostali nitěnky a spokojeně se válí.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod pragovcicka v 12 Pro 2010, 21:16

To je dobře, že jsi neodolal. Kteří to nakonec vyhráli?
pragovcicka
Revizor ČCK
 
Příspěvky: 377
Registrován: 22 Led 2009, 08:08

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod severak v 12 Pro 2010, 21:22

greenfish napsal:Včera jsem se vracel z Úval před rybárnu Zdeňka Dočekala a velmi jsem litoval, že jsem si nevzal foťák. Před 3 měsíci dostal docela zdevastované ryby 1d: čtyřpruhý albín, To, co jsem včera viděl, mi vyrazilo dech. Většině z albínů začíná pod okem sytě červený pruh, který se hádne přes celé čelo až do přední části hřbetní ploutve a to až to špičky. Zdenek na můj dotaz , co to s nimi dělá prvně odpověděl, že je krmí granulemi, ale tak divně se u toho usmíval. Nakonec z něj vylezlo, že je to způsobeno zimní formou buchanek, na které každý den jezdí. Ta krása, to se prostě musí vidět. To, co s nimi Zdenek na 3 měsíce udělal - klobouk dolů. Prostě živé krmení je živé krmení. Takže jsme ještě o půl osmé večer zajeli k rybníku a dovezl jsem si 2,5 kg krásných buchanek. Na krmení rozkrmeného potěru špica. Akorát ta vánice u rybníka nebyla moc příjemná, ale v zápalu lovu to ani moc nevadilo.
Úvaly - moc pěkná akce. Sortiment ryb supr, rostliny supr, lidi supr, pivo supr, párky supr, prý i kořalka supr atd. Organizátorům - velký dík. Dovezl jsem si dva druhy pancéřníčků, po kterých jsem již delší dobu pošilhával. Dostali nitěnky a spokojeně se válí.



Mohu se zeptat o jaké pancéřníčky konkrétně se jedná a od koho jsou. A co nějaké fotky z Úval někdo nemáte, já jsem se bohužel tentokrát nedostal.
severak
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 20 Zář 2008, 21:34

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod greenfish v 12 Pro 2010, 22:11

Jsou od někoho ze severních Čech. On mi to říkal, ale nějak jsem to v té záplavě informací potratil. Jená se o C.venezuelanus a C aeneus gold stripe. Jak jsem již uvedl, foťák jsem si nevzal.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod mlynář v 12 Pro 2010, 22:43

Jestli prodával nahoře na jevišti, tak to byl Jirka Koníř.
J.Koníř.JPG
J.Koníř.JPG (103.66 KB) Zobrazeno 5162 krát
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod greenfish v 13 Pro 2010, 18:57

Bylo to nahoře, ale nebyl to on. Byl takový silnější a neměl párek ani chleba. -u- Bylo to nahoře na jevišti u okna nalevo.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod severak v 13 Pro 2010, 22:56

greenfish napsal:Bylo to nahoře, ale nebyl to on. Byl takový silnější a neměl párek ani chleba. -u- Bylo to nahoře na jevišti u okna nalevo.


Tak to musel být jeho kolega který mu jezdí pomáhat a Koňas byl v tu chvíli zrovna na tom párku. Ty pancéřáci jsou určitě od něho, tyhle vím že určitě má a i to místo jak popisuješ tomu odpovídá tam on vždycky bývá. Jirka Koníř je z Mosteckého spolku, ale rybárnu má tady u nás v Lounech a pancéřáky fakt umí to se musí nechat.
severak
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 20 Zář 2008, 21:34

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod mlynář v 13 Pro 2010, 22:59

Ano je to přesně tak. Ten kamarád stál vedle Jirky. Já ho z toho snímku odstřihnul. Jiřikovi to tkhle s gáblikem slušelo líp... :mrgreen:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod greenfish v 14 Pro 2010, 08:41

Tak to je možné.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Vánoční Úvaly 2010

Odeslatod kulich v 15 Pro 2010, 23:08

J e fakt že Zdeněk Dočekal je poctivec.Vyrazit v mrazu v půl osmý večer na krmení.Hoši klobouk dolu.Každopádně musím říct že to že albíny ozdravil a postavil ze špatného stavu na nohy mě nepřekvapuje.Já sám mám od Zdenka dvě formy skalár které jsem si Oldo bral od něj při naší návštěvy u něj a ryby jsou v perfektní kondici.Po cca dvou měsících po odebrání mi již dávají mladé a jsem s nima fakt moc spokojenej.Jen co se týče skalár tak jsem moc spokojenej s kvalitou ani nabídkou v Uvalech nebyl,ale to je na všech akcích relativně stejný.Jinak samozřejmě akce se povedla a ryby byly ok.Jen skaláry dle mýho názoru byli docela unavený až snad na ty mramoráky v horním patře.Ale samozřejmě je to můj názor
greenfish napsal:Včera jsem se vracel z Úval před rybárnu Zdeňka Dočekala a velmi jsem litoval, že jsem si nevzal foťák. Před 3 měsíci dostal docela zdevastované ryby 1d: čtyřpruhý albín, To, co jsem včera viděl, mi vyrazilo dech. Většině z albínů začíná pod okem sytě červený pruh, který se hádne přes celé čelo až do přední části hřbetní ploutve a to až to špičky. Zdenek na můj dotaz , co to s nimi dělá prvně odpověděl, že je krmí granulemi, ale tak divně se u toho usmíval. Nakonec z něj vylezlo, že je to způsobeno zimní formou buchanek, na které každý den jezdí. Ta krása, to se prostě musí vidět. To, co s nimi Zdenek na 3 měsíce udělal - klobouk dolů. Prostě živé krmení je živé krmení. Takže jsme ještě o půl osmé večer zajeli k rybníku a dovezl jsem si 2,5 kg krásných buchanek. Na krmení rozkrmeného potěru špica. Akorát ta vánice u rybníka nebyla moc příjemná, ale v zápalu lovu to ani moc nevadilo.
Úvaly - moc pěkná akce. Sortiment ryb supr, rostliny supr, lidi supr, pivo supr, párky supr, prý i kořalka supr atd. Organizátorům - velký dík. Dovezl jsem si dva druhy pancéřníčků, po kterých jsem již delší dobu pošilhával. Dostali nitěnky a spokojeně se válí.
kulich
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 11 Dub 2010, 13:09

Další

Zpět na Diskuzní fórum o všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník