zranie listov

Tady můžete diskutovat o všem co se týká, ale i netýká zástupců rodu Pterophyllum a na co nejsou konkrétní níže vytvořená fóra!

zranie listov

Odeslatod stano170 v 01 Led 2011, 12:18

zdravim. Preco skalare ozieraju listy? V mojom pripade je to echinodorus.

Pred casom som nasiel na nete malicky clanok a tam bolo okrem ineho spomenute ze pri nedostatku niecoho ozieraju listy. Ale ako na potvoru som si ten clanok neodlozil a teraz ho neviem najst...

Vie mi niekto poradit?
Uživatelský avatar
stano170
Stálý uživatel
 
Příspěvky: 59
Registrován: 30 Črc 2010, 09:13
Bydliště: Slovenská republika - Košice

Re: zranie listov

Odeslatod mlynář v 01 Led 2011, 12:54

Stano, tady někde v hloubi starých témat možná o tom taky něco je. Skaláry jsou navzdory tomu, co o nich tvrdí spousta rádobyzasvěcených všežravci. Jako všežravci baštěj samozřejmě taky "zelený". Pokud jim tahle potravní složka chybí a v akváriu jsou rostliny, pustěj se s chutí do nich. To je všechno. Já je přikrmoval vločkami spirulíny, choléry a nebo jsem používat Tetra Floru.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: zranie listov

Odeslatod stano170 v 01 Led 2011, 15:14

naseil som tu na fore aj take ze spravit si mrazene krmenie s tym ze tam primiesam spenat. Mysli sa tym spenatovy pretlak ci cele listy na drobnejsie pokrajane?

V pripade ze je to pretlak tak mi celkom nejde do hlavy ako to jedia.. lebo kedze som tym krmil ancistrusov viem aka to je po rozpusteni "zelena hmla". Bojim as ze ten spenat akurat mi zatrepe vodu a nepadne to vobec na uzitok rybam.
Naposledy upravil stano170 dne 29 Bře 2012, 08:55, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
stano170
Stálý uživatel
 
Příspěvky: 59
Registrován: 30 Črc 2010, 09:13
Bydliště: Slovenská republika - Košice

Re: zranie listov

Odeslatod mlynář v 01 Led 2011, 15:53

Stano, to chce ten špenát rozmrazit a trochu propláchnout na sítu a zbavit jej zelených kalů. Pak je to OK.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu


Zpět na Diskuzní fórum o všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků