Ostrava

Tady můžete diskutovat o všem co se týká, ale i netýká zástupců rodu Pterophyllum a na co nejsou konkrétní níže vytvořená fóra!

Ostrava

Odeslatod rriki v 16 Led 2011, 03:33

Dneska jsem navštívil burzu v Ostravě a upřímě musím říci ,že tato akce u nás nemá konkurenci.Škoda ,že je to tak daleko.Návštěvnost byla cca 1400 lidiček.po burze následovala exkurze do pěstíren.V první po rozkoukání ,kde jsem viděl několik tisíc apistogramm došlo na přatelské posezení ,které se neslo v duchu Dočekalovské akce.Po třetím kole jsem byl rád ,že jsme museli dále.Druhá pěstírna kopírovala první po sedmém kole jsme opět pokračovali a já se modlil aby ostatní byli abstinenti.To se povedlo ve třetí na česko -polské hranici ,kde nás majitel vycukal venku ,pak nás pozval domů ,kde se nám věnoval s mobilem v ruce a po deseti minutách nám oznámil,že jde čistit a nazdar.Pak jsme navštívili postupně pěstírnu živorodek ,skalár závojnatek,apistogramm.Viděl jsem stovky altispinosek.Poslední byla pěstírna krevetek a panceřníčku, proběhlo kolo na rozloučenou a hurá domů.Ostráváci máte to moc pěkný .
rriki
Člen ČCK
 
Příspěvky: 149
Registrován: 22 Lis 2009, 22:26

Re: Ostrava

Odeslatod Robi v 16 Led 2011, 08:20

Včera na burze opravdu nebylo k hnutí-jsem zvědav na čísla od pořadatelů.
Mám to na burzu tak 3minutky autem, tak vždycky aspoň na čumendu a pro živé krmení :grin:
Robi Ostrava
Robi
Stálý uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 29 Srp 2010, 07:35
Bydliště: Ostrava


Zpět na Diskuzní fórum o všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků