"Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

... aneb o všem, co se aktuálního šustne od Aše k Čiernej p/Č.

"Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod mlynář v 19 Pro 2008, 20:44

Již několik měsíců se firma Le-Andre zabývající se vydáváním a distribucí tisku, sídlící v Horních Počernicích (východní část Prahy 9 ... cca 1 km od nás) připravuje na vydávání české verze německého magazínu "Aquaristik". První číslo pod šéfredaktorováním Ing. Ing. Jozefa Sklenára má vyjít v únoru 2009.

Nu. Jsem hrozně zvědavý na vaše reakce.... :mrgreen:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod Quercus v 19 Pro 2008, 21:29

;) V tvém podání to zní hodně zajímavě. Dle jmen usuzuji že se jedná o francouzskou firmu řízenou slovenským šéfredaktorem :P taková hezká mezinárodní směs. Upřímě řečeno, jsem moc zvědavý jak bude časopis vypadat. Vzhledem k nově vzniklému krevetkářskému fóru ve Francii a předesílám že němcům docela spadla čelist když shlédli svého sousedního bratra, můžem se dočkat docela hezkého překvapení. ;)
Quercus
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 27 Říj 2008, 16:23

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod mlynář v 19 Pro 2008, 21:41

Ohó milý Quercusi, ještě to není úplně jisté, ale podle možných předpokladů a dedukcí to vypadá, že by se mohlo jednat o hybridní verzi německého "Aquaristic Aktuell" vydávaného v originálu nakladatelstvím Dähne verlag.
Pokud ano, tak tu budeme mít k "AkvaBlesku" (AŽ) i "AkvaAha" ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Říkám si dle svého milého Jamese Bonda - "Jeden bulvár nestačí...." :D

... huh!

Ne, teďko vážněji. Buď půjde o nějakou pračku peněz a nebo si někdo nechal udělat průzkum trhu od hluchého, němého, nevidomého..... I když, kdo má rád kvalitní fotky tištěné na kvalitním křídovém papíru, tak asi rád za to zaplatí cca 60,- ? nebo 80 ? nebo snad dokonce 100,- Kč ?
Včera mi Kersten ukazoval č. 1 ročníku 2009 (ano, ono už je u svých abonentů) originálního "Aquaristik Aktuell" a ve srovnání s AŽ to .... je ...... úplně.... to samé. ;)
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod Quercus v 19 Pro 2008, 22:56

:D No jasně, rozumím - obrázky na koukání ale žádná výživa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Quercus
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: 27 Říj 2008, 16:23

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod mlynář v 19 Pro 2008, 23:24

Fakt hořím zvědavostí, jestli je náš tip dobrý.....
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod RAP v 09 Led 2009, 00:43

To já taky ;)
Nech to na nich a přírodě!
RAP
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 860
Registrován: 06 Led 2009, 09:36
Bydliště: Praha 15

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod mlynář v 09 Led 2009, 00:49

Jo,jo a jo. Byla to trefa do černého. Je to onen "Akvaristik Aktuel" (dnes již jen Akvaristik), v originálu vydávaný Dahne Verlag. První číslo vyjde na počátku únorce (bude se jednat o dvouměsíčník) a POZOR!!! v počtu patnácti tisíc výtisků. Hmmmm! Při velmi optimistickém předpokladu, že se toho prvního čísla prodá možná dokonce i pětset kusů, bude potřeba na svezení remitend asi dost velké auto..... ;)
Vydavatel by asi poté měl toho, kdo mu dělal průzkum trhu rovnou veřejně ukřižovat.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod mlynář v 10 Led 2009, 19:47

Zakladatel firmy LE&Andre, který dnes vlastní 33 %, je ukrajinec pocházející myslím z Nikolajeva. ;)
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod langosh v 27 Led 2009, 12:44

Tak mám pocit, že hledají šéfredaktora. Nechceš to Honzo zkusit? :mrgreen: :mrgreen:
Roman 8-)
Uživatelský avatar
langosh
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 34
Registrován: 08 Led 2009, 15:07

Re: "Aquaristik" (Aktuell ?) na našem trhu.

Odeslatod mlynář v 27 Led 2009, 16:04

Nechci, je to job bez perspektivy... A jsem rád, že nikoho ze známých ani ve snu nenapadlo mne třeba doporučovat do redakční rady, apod. Proč myslíš, že to původního pana šéfredaktora "kleplo"? Nejspíš se někomu erudovanému povedlo mu vysvětlit, do čeho se to pustil a jaká je u nás skutečná situace..... ;)

Já už jsem zdomácněl na akvaristovi a jsem příliš konzervativní na to, abych během mávnutí proutku změnil barvy.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Další

Zpět na Zprávičky z tuzemska

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron