časopis AKVÁRIUM č. 20

... aneb o všem, co se aktuálního šustne od Aše k Čiernej p/Č.

časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod mlynář v 02 Lis 2009, 12:34

Tak, už je tu dvacítka. Výborně, máme tu dvě desítky velice kvalitních magazínů a už se nám to pomalu přehoupne do třetí desítky. Hrozně rychle to utíká. Když si to tak nechávám projít hlavou, tak mi připadá, jako kdyby jednička vyšla ani ne před půl rokem.
Markéto a ostatní pachatelé. Díky za vaši výdrž a enthusiasmus. :D

http://e-akvarium.cz/casopis/akvarium20.pdf
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod Raviolka v 06 Lis 2009, 10:59

Zkusím znovu zopakovat výzvu a prosbu: pokud máte o čem psát - a já jsem přesvědčená, jak to tady čtu, že zajímavé postřehy z akvária má spousta lidí! - tak neváhejte a podpořte Akvárium svým příspěvkem. Ten časopis funguje POUZE díky tomu, že do něj lidi jako jste vy píší... což není nic závratně překvapivého, ale má to svoje jasné důsledky ;)
Jestli máte pochybnosti, že byste zvládli sami celý článek, tak se mi ozvěte a pokusíme se něco vymyslet.

Stejně tak uvítáme náměty na to, o čem by podle vás dobrý časopis měl být, co vám tam chybí, co se vám líbí a co ne... be zpětné vazby jen tak tápeme a celé to jaksi ztrácí smysl.

P.S. Pro Honzu - prosím o odkazování na stránku http://klub.akva.sk/akvarium.php a ne přímo na PDF-ka... to jejich umístění může být proměnlivé, klubová stránka jako přehled všech čísel je ale napevno. Dík.
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 88
Registrován: 21 Kvě 2009, 11:47
Bydliště: Ostrava

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod mlynář v 06 Lis 2009, 11:55

Raviolka napsal: prosím o odkazování na stránku http://klub.akva.sk/akvarium.php a ne přímo na PDF-ka... to jejich umístění může být proměnlivé, klubová stránka jako přehled všech čísel je ale napevno. Dík.

Udělal jsem ta to tady rovnou speciální klik. :D A speciální témata tu mohou kromě toho být věnována i jednotlivým číslům - avizo i případná diskuse.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod Raviolka v 06 Lis 2009, 13:28

mlynář napsal:
Raviolka napsal: prosím o odkazování na stránku http://klub.akva.sk/akvarium.php a ne přímo na PDF-ka... to jejich umístění může být proměnlivé, klubová stránka jako přehled všech čísel je ale napevno. Dík.

Udělal jsem ta to tady rovnou speciální klik. :D A speciální témata tu mohou kromě toho být věnována i jednotlivým číslům - avizo i případná diskuse.

??? Tvému příspěvku jsem vůbec nerozuměla.

Fakt prosím o odkazování na http://klub.akva.sk/akvarium.php a nikam jinam. Abychom se pochopili - ten Tvůj přímý odkaz na PDF nemusí za pár měsíců fungovat, stejně tak jako nedávno přestaly fungovat přímé odkazy na všechna starší čísla :idea:

EDIT: Aha, už jsem našla, cos měl na mysli. To je fajn :-) Nicméně pořád platí, že přímé odkazy v tématech jako je tohle nejsou dobrým nápadem :idea:
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 88
Registrován: 21 Kvě 2009, 11:47
Bydliště: Ostrava

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod 007 v 16 Lis 2009, 13:22

Raviolko,když kliknu na Váš odkaz,tak mam v nabídce (jen)19 čísel,20 chybí.Odkaz který dal Mlynář je v pohodě a č.20 se mi načte.
Každopádně velké díky vám všem za tento časopis.
007
Stálý uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 Zář 2008, 19:47

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod greenfish v 16 Lis 2009, 13:52

Zaplať Pán Bůh za takový časopis. Samé supr články od supr autorů. Moc vám všem za to děkuji.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod warra v 16 Lis 2009, 20:55

greenfish napsal:Zaplať Pán Bůh za takový časopis. Samé supr články od supr autorů. Moc vám všem za to děkuji.


Jen dál a houšť-:)))Nechci se opakovat, ale myslím, že tímhle báječně výživným plátkem překleneme období akva BLESKŮ,AHAČŮ,a nevím jak se jmenují všechny ty bulvární srágorky :D .Moc mě mrzí, že na našem mini akva rybníčku plavou 3 štiky.A je jen na nás, abychom selektovali...A mrzí mně, že jsem si AT letos nepředplatil (já vůl...) :cry: Předplácet si všechny 3 tiskoviny, na to fakt nemám....energii :D Ale, kdyby padlo AT, to bych si fakt musel nafackovat, že platím předplatné jinde... :roll: :roll: :roll: :cry:
warra
Pokladník ČCK
 
Příspěvky: 247
Registrován: 27 Říj 2008, 09:03
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod mlynář v 16 Lis 2009, 21:00

Fando, myslím, že by sis měl pomalu začít masírovat tváře. :| :cry:

Jinak, kdybych se znovu rozhodl jít do vlastnictví tištěných periodik, koupil bych si místo předplatných barevnou laserovku a začal si doma tisknout AKVÁRIUM. Za rok dva, by se relativně vrátily náklady, měl bych doma skutečně kvalitní tištěný akvamagazín a roční náklady levnější. ;)
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod Raviolka v 16 Lis 2009, 23:51

007 napsal:Raviolko,když kliknu na Váš odkaz,tak mam v nabídce (jen)19 čísel,20 chybí.Odkaz který dal Mlynář je v pohodě a č.20 se mi načte.
Už je to opravené. Taky jsem si dnes vzpomněla, že Mlynářův odkaz v tuhle chvíli jediný platí - nic to nemění na tom, že přímé odkazy nemám ráda, nepřeju si je a budu asi cvičně každý měsíc měnit úložiště PDF-ek, aby se na ně nikdo z těch odkazů nedostal a lidi je přestaly dávat :twisted:

warra - mám podobné pocity jako Ty, bohužel :(

A všem vám děkuju za povzbudivá slova, čas od času je potřebujeme - znáte to ;)
Raviolka
Čestný uživatel
 
Příspěvky: 88
Registrován: 21 Kvě 2009, 11:47
Bydliště: Ostrava

Re: časopis AKVÁRIUM č. 20

Odeslatod mlynář v 16 Lis 2009, 23:55

Raviolko, vy máte s warrou výhodu, že máte ještě alespoň ty pocity. Já už bohužel vidím jen tu špínu... :evil:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu


Zpět na Zprávičky z tuzemska

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron