Schůzka Českého cichlid klubu 12.12.09 v Úvalech

... aneb o všem, co se aktuálního šustne od Aše k Čiernej p/Č.

Schůzka Českého cichlid klubu 12.12.09 v Úvalech

Odeslatod mlynář v 18 Lis 2009, 21:15

Pozvánka na 12.12.2009 do Úval 01.jpg
Pozvánka na 12.12.2009 do Úval 01.jpg (74.74 KB) Zobrazeno 2950 krát

Pozvánka na 12.12.2009 do Úval 02.jpg
Pozvánka na 12.12.2009 do Úval 02.jpg (65.27 KB) Zobrazeno 2952 krát


Viz také: http://www.cesky-cichlid-klub.org/FORUM ... &sk=t&sd=a
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Schůzka Českého cichlid klubu 1ě.12.09 v Úvalech

Odeslatod greenfish v 18 Lis 2009, 21:26

Pokud mi do toho nic nevleze, tak pro mě bude ctí se této akce zúčastnit a rád se stanu členem. Díky Honzo, za pozvání.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Schůzka Českého cichlid klubu 1ě.12.09 v Úvalech

Odeslatod mlynář v 18 Lis 2009, 21:27

:) ;)
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Schůzka Českého cichlid klubu 1ě.12.09 v Úvalech

Odeslatod warra v 19 Lis 2009, 09:16

greenfish napsal:Pokud mi do toho nic nevleze, tak pro mě bude ctí se této akce zúčastnit a rád se stanu členem. Díky Honzo, za pozvání.



No tak to mě picni!!!A co my všichni ostatní, kteří jsou pracovně vázáni i v sobotu dopoledne??? :| :| Škoda, jinak bych se svezl s Tebou... :cry:
warra
Pokladník ČCK
 
Příspěvky: 247
Registrován: 27 Říj 2008, 09:03
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Schůzka Českého cichlid klubu 1ě.12.09 v Úvalech

Odeslatod mlynář v 19 Lis 2009, 10:32

Tak udělej na tu sobotu sanitární den... :)
Já vim, Ouvaly jsou na tohle na jednu stranu šikovný (jsou skoro ve středu republiky a je tam dobrý přístup), na druhou stranu je to prakticky dopolední akce a ještě tahle je před Vánocema. Většinou je počasí docela slušný, ale třeba v roce 2005 začalo po jedné chumelit a když jsme vyjížděli od Koldy tehdy ještě na mlejn okolo třetí, byla všude okolo Práglu děsná klouzačka a na D1 průjezd marastem v jednom pruhu (kamiony stály od 15 km až bůhví kam). Těch 55 km od Říčanskýho exitu do Lokte jsme tenkrát jeli skoro dvě hodiny a to mi bylo dobrý, že jsem měl citrona BX a mohl dát hydrauliku nahoru... No a za třetí je odpoledne pravidelný mecheche u Koldy. Třicet lidí se k němu sice jakž takž naskládá, ale schůzovat se tam absolutně nedá. Ve spolku je nás pět a půl a ve dvanáct musíme mazat likvidovat sál. I když nám vždycky někdo pomáhá (hodně kluci z Plzně a Rychnova), tak se to uklízí minimálně do jedné.
My máme s Koldou ale jeden nápad kam se v Ouvalech uchýlit v jiný termín, než jsou obě klasické akce. Tohle bude součástí programu schůze. Našli jsme sálek mimo sokolovnu tak akorát i s dataprojektorem... ;) Nechte se překvapit. Našli jsme i šikovnej termín, kterej nekoliduje s jinými akcemi... :mrgreen:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Schůzka Českého cichlid klubu 1ě.12.09 v Úvalech

Odeslatod jisyko v 19 Lis 2009, 18:36

mlynář napsal:My máme s Koldou ale jeden nápad kam se v Ouvalech uchýlit v jiný termín, než jsou obě klasické akce. Tohle bude součástí programu schůze. Našli jsme sálek mimo sokolovnu tak akorát i s dataprojektorem... ;) Nechte se překvapit. Našli jsme i šikovnej termín, kterej nekoliduje s jinými akcemi... :mrgreen:

No ono je to na pováženou, je tolik akcí, že volných dní je opravdu poskromnu. ;)
Uživatelský avatar
jisyko
Člen ČCK
 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 Říj 2009, 19:48
Bydliště: Plánice

Re: Schůzka Českého cichlid klubu 1ě.12.09 v Úvalech

Odeslatod mlynář v 19 Lis 2009, 18:42

jisyko napsal:No ono je to na pováženou, je tolik akcí, že volných dní je opravdu poskromnu. ;)
Ještě jsou tu asi tři šikovné mezery. My jsme uvažovali o přelomu dubna a května. Je to akorát mezi Žďárem a Ouvalama, cca tři týdny po prvním a tři týdny před druhým. To je z těch "mezerních termínů" asi tak nejsympatičtější. Je už dost teplo, na silnicích by neměly být problémy, ne každý jezdí do Žďáru (i když je to tam zajímavé až...až...!). ;)
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu


Zpět na Zprávičky z tuzemska

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron